+370 678 18533  | info@inkasoaljansas.lt

Paslaugos

Nauja paslauga! Skolos refinansavimas

Susidūrėte su laikinais sunkumais grąžindami skolą už įsigytas prekes ar paslaugas? Susisiekite su mumis ir jums pasiūlysime palankų skolos refinansavimą. Mes perimsime jūsų kreditorinį įsipareigojimą, už kurį galėsite atsiskaityti pagerėjus įmonės situacijai – per 2 metus. Visiems klientams siūlome palankias sąlygas – iki 13 % metinių palūkanų. Paslauga teikiama juridiniams asmenims.

Nauja paslauga! Skolininko įspėjimas

Įmonė neatsiskaito už prekes ar paslaugas? Fizinis asmuo nereaguoja į raginimus atiduoti skolą? Norite skolininką įspėti, tačiau nepageidaujate samdyti skolų išieškojimo įmonės? Jei jums priklausančių pinigų nenori grąžinti asmuo ar įmonė – išbandykite mūsų paslaugą "Skolininko įspėjimas". Tai paprastas ir lengvas būdas priminti apie susikaupusią skolą skolų išieškotojo UAB „Inkaso aljansas“ vardu. Nuoroda į paslaugą: http://www.inkasoaljansas.lt/lt/skolininko-ispejimas

Kliento mokumo rizikos įvertinimas

Prieš pradedant bendradarbiauti su klientais ar partneriais visada naudinga įvertinti jų mokumą, išsiaiškinti, su kokiomis rizikomis galima susidurti atėjus laikui atsiskaityti už nuveiktus darbus ar suteiktas paslaugas. „Inkaso aljansas“ įvertina klientų, partnerių mokumo riziką ir pateikia visą reikalingą informaciją, kuri padės nuspręsti dėl tolesnių veiksmų ar sutarties sąlygų.

Klientų monitoringas

Tai klientų, partnerių veiklos ir finansinės būsenos stebėjimas. Siekdamas užtikrinti sėkmingą įmonių bendradarbiavimą „Inkaso aljansas“ įvertina įmonės finansinę būklę, ją stebi ir iš anksto informuoja, kad gali kilti nesklandumų dėl galimo partnerio arba kliento nemokumo.

Sąskaitų, pradelstų sąskaitų administravimas

„Inkaso aljansas“, priklausomai nuo įmonės veiklos, parenka tinkamiausią sąskaitų administravimo būdą ir reikiamu metu pateikia ataskaitas. Esant dideliam klientų srautui, ataskaitos apie sąskaitas gali būti pateikiamos kiekvieną dieną arba kartą per mėnesį – priklausomai nuo poreikių.

Vekselių administravimas

Siekdamas užtikrinti ir supaprastinti skolinių įsipareigojimų vykdymą „Inkaso aljansas“ paruošia, pateikia apmokėjimui ir kitaip administruoja vekselius. Vèkselis – specialios formos rašytinis pasižadėjimas grąžinti skolą nustatytu laiku. (Lietuvių kalbos žodynas (t. I–XX, 1941–2002): elektroninis variantas) Vekselis – vertybinis popierius, kuris išrašomas šio įstatymo nustatyta tvarka ir kuriuo jį išrašęs asmuo be sąlygų įsipareigoja tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui pats arba įsako tai padaryti kitam. (Lietuvos Respublikos įsakomųjų ir paprastųjų vekselių įstatymas, 1999 m. kovo 16 d. Nr. VIII-1087).

Ikiteisminis ir teisminis skolų išieškojimas

„Inkaso aljansas“ teikia ikiteisminio ir teisminio skolų išieškojimo paslaugas.                                                                                                                               

Advokato pagalba, konsultacijos visą parą

Bendrovės „Inkaso aljansas“ advokatas teikia konsultacijas įvairiais, ne tik su skolomis susijusiais, klausimais.                                                                          

Skolų pirkimas

Įmonėms, praradusioms viltį susigrąžinti skolas iš savo klientų arba nenorinčioms dėl to eikvoti laiko, siūlome parduoti savo skolas mums. „Inkaso aljansas“ superka įvairaus dydžio ir senumo skolas. Pasiūlymas teikiamas atsižvelgus į konkretų skolos atvejį. Daugiau informacijos galite sužinoti telefonu (+370 678 18533) arba el. paštu (info@inkasoaljansas.lt).

Konsultacijos

Bendrovė „Inkaso aljansas“ teikia konsultacijas įvairiais su skolomis, jų administravimu ir kt. susijusiais klausimais.